KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 13699398
nr 1369 9398
Charles Kvapil
(1884-1957), Belgien
Gouacher, 2 st. Signerad. Bladets mått: 22x28 resp. 25x18, oramade lösa blad
Charles Kvapil, bildkonstnär född 1884, död 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:12:49